آیلتس ایرسافام شیراز

آیلتس ایرسافام شیراز

 
ایرسافام یکی از نمایندگان برگزار کنندگان آزمون بین المللی آیلتس IDP Education استرالیا در ایران می باشد که در اکثر مراکز استانهای کشور شعبه دارد و آزمون آیلتس را برگزار می کند.

 

معرفی IELTS:

سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) معروف ترین آزمون معیار سنجش زبان انگلیسی در جهان برای تحصیل، کار و مهاجرت، است.مالکیت IELTS به طور مشترک متعلق به British Council ، IDP استرالیا و موسسه کمبریج است. از زمان راه اندازی آن در سال ۱۹۸۹،  IELTS به معروفترین آزمون زبان انگلیسی در جهان تبدیل شده است.

نتایج IELTS توسط بیش از ۹۰۰۰ سازمان، از جمله مؤسسات آموزشی، کارفرمایان، انجمن های 
حرفه ای و دولت ها، در ۱۳۵ کشور در سراسر جهان پذیرفته شده است.

محتوای آزمون IELTS توسط یک تیم بین المللی از کارشناسان و تحت تحقیقات گسترده برای اطمینان از منصفانه و بی طرفانه بودن آزمون برای هر نامزد بدون در نظر گرفتن ملیت، سابقه، جنس، شیوه زندگی و یا منطقه تنظیم شده است.

شما می توانید بسته به نیاز خود و برنامه های آینده تان، در آزمون IELTS آکادمیک و یا IELTS  جنرال شرکت کنید.

IELTS UKVI

این آزمون ویژه متقاضیان مهاجرت به انگلستان یا ادامه تحصیل در این کشور است. از لحاظ محتوا، آزمون های IELTS UKVI تفاوتی با آزمون های معمولی IELTS ندارند ولی شرایط برگزاری آزمون متفاوت بوده و نظارت های کاملتری بر این آزمون ها وجود دارد. مدرک آزمون IELTS UKVI علاوه بر انگلستان، در کلیه مقاصد مهاجرتی و تحصیلی دنیا معتبر است.

IELTS LIFE SKILLS

این آزمون ها نیز صرفا برای مقصد انگلستان بوده و ویژه کسانی است که برای ازدواج، تمدید اقامت فعلی یا اقامت کار (با شرایط خاص) قصد مراجعه به انگلستان را دارند. آزمون های Life skills  در دوسطح A1 و B1   در مراکز خاصی در دنیا برگزار می شود و تنها به صورت آزمون شفاهی انجام می شود.

مرکز آموزش ایرسافام:مرکز آموزش ایرسافام با بهره گیری از مجموعه ای از بهترین مدرسان و منابع آموزشی، فرصت مناسبی برای متقاضیان ایجاد می کند تا با دریافت خدمات آموزشی استاندارد، هر چه سریعتر به اهداف خود دست یابند. دوره های فشرده، آموزش های کارگاهی، خدمات تصحیح Writing، آزمون های آزمایشی، خدمات مشاوره و دوره های آنلاین از جمله خدمات آموزشی موسسه به متقاضیان می باشد.

 
 
 
 

موسسه گاما برگزار کننده دوره های گروهی و خصوصی 

و آنلاین آیلتس

جهت کسب اطلاعات بیشتر و زمان بندی کلاس ها

تماس بگیرید

شماره تماس موسسه گاما

۰۹۱۷۸۲۹۲۳۲۷

۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶

۰۷۱۳۶۲۳۲۳۹۴

۰۹۱۷۹۱۶۴۰۸۸

0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن