آموزشگاه زبان انگلیسی گاماآیلتس

آیلتس تضمینی بدون آزمون | خرید مدرک آیلتس Ielts

خريد مدرك ايلتس  خرید مدرک آیلتس, آیلتس 7 بدون آزمون, آیلتس تضمینی بدون آزمون, آیلتس بدون آزمون،  آیلتس با تضمینی کتبی, مدرک آیلتس پولی

 هشدار به متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس

بدلیل اهمیت زیاد مدرک آیلتس برای کسانی که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشور های انگلیسی زبان دارند، افراد سود جویی زیادی وجود دارند که با عناوین همچون :  خرید مدرک آیلتسآیلتس 7 بدون آزمونآیلتس تضمینی بدون آزمونآیلتس بدون آزمون،  آیلتس با تضمینی کتبی, مدرک آیلتس پولی اقدام به فریب متقاضیان مدرک آیلتس می کنند. لذا وظیفه خود دانستیم تا اطلاع رسانی کنیم و در دام پنین افرادی قرار نگیرید.

آیلتس تضمینی بدون آزمون یا خرید مدرک آیلتس

صرفه جویی زمان و هزینه صرفه جویی در هزینه، جلوگیری از اتلاف وقت و تحمل مشقت کمتر، از عواملی هستند که انسان را به استفاده از میانبرها ترغیب می کنند. همه ما تجربه لحظاتی را داریم که با استفاده از یک میانبر، توانسته ایم مسیری را در زمان، هزینه و سختی کمتری بپیماییم. شاید بعضا فکر کنیم که با استفاده از این میانبرها برای رسیدن به هدف، نه تنها حق کسی ضایع نشده و غیر اخلاقی نمی باشند، بلکه استفاده بجا از آنها پسندیده نیز است. بعنوان مثال شخصی که قصد رانندگی و اخذ گواهینامه آن را دارد، هیچ راه قانونی و معقولی جز گذراندن آزمون های آیین نامه و شهر ندارد. در چنین شرایطی، افرادی که پیش نیازهای اخذ قانونی این مدرک را ندارند، با رانندگی بدون مدرک، جعل یا خرید نسخ نامعتبر آن، به انجام عمل مذبور مشغول می شوند که در نهایت با مشکلاتی روبرو می شوند. این مثال بدین دلیل مطرح شد تا بیان شود اموری وجود دارند که تنها یک مجرا برای رسیدن به غایت آن ها وجود دارد.

آیلتس مدرکی معتبر بین المللیست.

آیلتس نیز بعنوان مدرکی پرکاربرد و معتبر از این قانون پیروی می کند. کم نیستند افرادی که به هر دلیلی قصد اخذ این مدرک را داشته باشند ولی شرایط قبولی با نمره خوب در آزمون را ندارند. امروزه تبلیغات فراوانی مبنی بر اخذ آیلتس تضمینی بدون آزمون در فضای مجازی وجود دارد، اما حقیقت تلخ برای قربانیان این تبلیغات، کذب بودن آن ها است. مدرک آیلتس، با گذراندن مراحل ۴ گانه آزمون آن به دست می آید، لذا هیچ راه قانونی و معتبر دیگری وجود ندارد که بدون گذراندن آن به مدرک آیلتس رسید. در چنین مواقعی افرادی که به هر قیمتی در جستجوی مدرک فوق می روند، یا با استفاده از روش های غیر حرفه ای به خرید یا جعل این مدرک دست زده که علاوه کسب مدرکی فاقد اعتبار، مرتکب جرم شده اند و یا با صرف هزینه زیاد و سرازیر کردن مبالغی به جیب افراد سود جو که ادعای تهیه آیلتس رجیستر شده را دارند، به افراد گروه اول می پیوندند. اما عده ای نیز با اطلاع از وضع موجود، تلاش، کوشش و مطالعه را انتخاب می کنند که ممکن است مستلزم صرف هزینه و مدت زمان بیشتر باشد اما طبیعتا به سلامت و با آرامش خاطر به هدف می رسند.

چگونه مهارتهای آیلتس را کسب کنیم ؟

آموزش و تدریس زبان انگلیسی آیلتس (IELTS)  موسسه گاما با توجه به اینکه با موسسات بزرگ و معتبر کشور که کار اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت به خارج کشور  انجام میدهند، همکاری و تعامل دارد، لذا اقدام به برگزاری کلاس های آیلتس تضمینی و فشرده میکند تا تعهدات خود را هم به موسسات طرف قرارداد  و هم زبان آموزان در اخذ مدرک آیلتس با  نمره مدنظر  جهت ارائه به سفارت کشور مورد نظر برسد، که از این بابت خود را با موسسات دیگر متمایز نموده است و خود را برگزار کننده بهترین کلاس آیلتس در ایران می داند. شاید شما هم با این موضوع مواجه شده اید که با هرکدام از مدرسین زبان انگلیسی در مورد آزمون آیلتس و نحوه آمادگی سوالی پرسیده شود فرد خود را مدرس آیلتس معرفی نموده و ادعا می کند که توانایی تدریس آیلتس را دارا می باشد!!! ولی واقعیت این است که تعداد مدرسین آیلتس در هر شهر بسیار محدود بوده و آموزش آیلتس کاری تکنیکال و تخصصی میباشد و صرف دانستن و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیز دلیلی بر اینکه فرد میتواند مدرس آیلتس باشد نیست.

موسسه گاما بزرگترین آموزشگاه آماده سازی آزمون آیلتس

 

چرا آموزشگاه گاما بزرگترین و معتبرترین مجموعه آیلتس کشور است؟

۱- مدرسین آیلتس

 • دارای کارنامه قبولی بالای ۹۵ درصد شاگردان در آیلتس ۷ و ۱۰۰ درصد در آیلتس ۶ هستند.
 • دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا  از دانشگاهای داخلی و خارجی می باشند.
 • نویسنده کتبی هستد که در سراسر ایران به عنوان منابع آیلتس مورد استفاده قرار میگیرد
 •  در بخش مکالمه مدرسان حاضر متولد کشور استرالیا و شهر سیدنی بوده که لهجه و قدرت بیان شما را کالیبره خواهد کرد
 • دارای مدرک رسمی با نمره  ۸٫۵ اکادمیک بوده و سالها سابقه تدریس آن را دارند.

۲-دوره های طراحی شده آیلتس در آموزشگاه گاما

دوره فشرده آیلتس نمره ۶ :

هدف دوره : کسب نمره ۶ طـول دوره : ۸۰جلســــه (۱۲۰ساعت ) شـرح دوره : ۲۵ جلسه دانش عمومی زبان ۵۰ جلسـه مهارت های چهارگانه( Reading ، Writing ، Listening ،Speaking) ۱ جلسـه آزمون شبیه سازی (آزمون Mock Test) ۴ جلسه کارگاه رفع اشکال.

دوره فشرده آیلتس نمره ۷ :

هدف دوره : کسب نمره ۷ طول دوره : ۹۵جلسه (۱۴۲٫۵ ساعت) شرح دوره : ۳۵ جلســه دانش عمومـــی زبان ۵۰ جلسـه مهارت های چهار گانه( Reading ، Writing ، Listening ،Speaking) ۱۰جلسه آزمون شبیه سازی ( Mock Test) و کارگاه رفع اشکال

دوره فشرده آیلتس تضمینی ۱۰ ماهه :

هدف دوره : کسب نمره ۶ طـول دوره :۱۱۲جلســــه ۳ ساعته (۳۳۶ساعت ) شـرح دوره : ۶۰ جلسه دانش عمومی زبان ۵۲ جلسـه مهارت های چهارگانه( Reading ، Writing ، Listening ،Speaking) ۱ جلسـه آزمون شبیه سازی (آزمون Mock Test)

آیلتس از راه دور آنلاین :

عمومـــا افـراد به دلیل نداشتن ذهنیت قبلــــی،آمـوزش غیر حضوری برایشان غیر قابل باور به نظر میرسد در حالی که اگر یک جلسه در این کلاس ها شـــرکت نمایید متوجه کیفیت آن خواهید شد.افرادی که به دلایل مختلف امکان حضورفیزیکی در کلاس ها را ندارند، مـــی توانند در دوره های غیر حضوری آیلتس با همان کیفیت ارائه شده در کلاس حضـــوری شرکت نمایند. ویژگــی اصلــی این دوره استفاده از اساتید بــزرگ و مطـــرحیست که بصورت حضــوری نمیتوان از تــوانایی آنهــــا استفاده نمود.

۳-فرایند های سنجش کیفیت آموزش در گاما

در این فرایند پس از آموزش هر مهارت ، آزمون های شبیه سازی زیر نظر امتحان گیرنده اصلی آیلتس برگزار شده و زبان آموزان پیوسته در حال غربال می باشند.البته آزمون های کلاسی نیز بصورت هفتگی برگزار می شود. متقاضیانی که به هر دلیل در هر کدام از مراحل موفق به عبور از سد آزمون های داخلی نشوند جهت بازآموزی مجددا در آن مهارت شرکت داده خواهند شد.

۴-آزمون جامع شبیه سازی آیلتس در موسسه گاما

در این آزمون که دقیقا مانند آیلتس IDP استرالیا برگزار می شود متقاضیان در شرایط شبیه سازی شده قرار گرفته و قبل از پرداخت هزینه آزمون نسبت به توانایی خود اطمینان پیدا میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و زمان بندی کلاس ها تماس بگیرید

برگزار کننده دوره های گروهی و خصوصی و آنلاین آیلتس شماره تماس 

شعبه شیراز : ۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶ – ۰۷۱۳۶۴۷۵۲۹۲

شعبه تهران : ۰۲۱۹۱۰۰۲۳۴۹

 

4/5 (2 دیدگاه ها)
5/5 (1 دیدگاه)
برچسب ها

نوشته‌های مشابه

3 دیدگاه

 1. سلام
  لطفا بفرمایید که آیا شما فقط هنرجو را برای امتحان آماده میفرمایید یا خود پرمیت برای ارائه مدرک هم دارید؟
  و در ضمن با توجه به اوضاع نابسامان ایران لطفا مبلغ یا مبالغ مربوط به امتحان یا امتحانات یا کلاسها رو نیز مشخص کنید..
  با سپاس

 2. سلام ایی امکان دریافت مدرک آیلتس فوری هست ؟
  مدت زمان دریافت مدرک آیلتس بعد از اینکه آزمون رو دادیم چقدر هست آیا سریع مدرک رو میدن؟

  1. سلام دوست عزیز
   نتایج آزمون کتبی سیزده الی چهارده روز پس از آزمون ارائه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن