بهترین آموزشگاه زبان یاسوج

آموزش و تدریس دوره  آیلتس (IELTS) در یاسوج

مقدمه :

تدریس دوره آیلتس (IELTS) در یاسوج آموزشگاه های زبان زیادی برگزار می کنند و  شاید شما هم با این موضوع مواجه شده اید که با هرکدام از مدرسین زبان انگلیسی و موسسات زبان در مورد  آیلتس  IELTS  و نحوه تدریس آن، سوالی پرسیده شود فرد یا موسسه خود را مدرس آیلتس  و  اینکه برگزارکننده و  تدریس دوره آیلتس IELTS در یاسوج معرفی نموده و ادعا می کند که توانایی تدریس آیلتس را دارا می باشد!!!

ولی واقعیت این است که تعداد مدرسین آیلتس در هر شهر بسیار محدود بوده و تدریس دوره  آیلتس IELTS در یاسوج  کاری تکنیکال و تخصصی میباشد و صرف دانستن و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیز دلیلی بر اینکه فرد میتواند مدرس ایلتس باشد نیست.

موسسه گاما
بزرگترین مجموعه آیلتس کشور
با بهره گیری از مدرسان و امتحان گیرندگان رسمی آیلتس استرالیا در یاسوج

تدریس آیلتس در یاسوج نیز بصورت گسترده انجام میشود.
مدرسانی که در شهر یاسوج و مجموعه آیلتس جنوب کشور تدریس آیلتس را بسیار قدرتمند و با خروجی بسیار عالی انجام میدهند میتوان به نام هایی چون استاد جناب دکتر پایداری ، استاد سرکار خانم چاووشی و استاد مرتضوی اشاره نمود.

البته اساتید پیشرویی چون جناب پایداری و جناب مرتضوی نیز با سبک های مدرن تدریس خود نسلی جدید از آموزش آیلتس مطابق با آخرین تغییرات این آزمون را ارایه داده اند.

چرا موسسه گاما بزرگترین و معتبرترین مجموعه آیلتس جنوب کشور است؟

۱– مدرسین موسسه گاما

مدرس رسمی آیلتس idp استرالیا (برگزارکننده رسمی آزمون آیلتس ایران) می باشند.
دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا از دانشگاهای خارجی ( Putra University) و داخلی میباشند.
دارای کارنامه قبولی بالای ۹۵ درصد شاگردان در آیلتس ۷ و ۱۰۰ درصد در آیلتس ۶ هستند.
مدرس دارای مدرک رسمی با نمره ۸٫۵ آکادمیک بوده و سالها سابقه تدریس آن را دارند

زیرا مدیران گروهای آموزش آیلتس جنوب
همگی امتحان گیرنده رسمی آیلتس (IDP) استرالیا هستند!!!

۲-دوره های طراحی شده موسسه گاما 

قبل از شرکت در هر دوره دانش زبانی فرد در مصاحبه تخصصی تعیین شده و سپس با توجه به آن نسبت به شرکت در دوره ای متناسب راهنمایی خواهد شد.
پکیج کامل موسسه گاما برای آیلتس از پایه شامل ۸۰ جلسه کلاس اموزشی که به دو بخش تقسیم میشود .

تقویت پایه زبان: ۲۰ جلسه ابتدایی از دوره آیلتس به ترمیم و تکمیل اطلاعات پایه و دانش عمومی زبان پرداخته و بیشتر شامل گرامر زبان انگلیسی به همراه افزایش دایره واژگان زبان آموزان میپردازد
مهارت های چهارگانه : ۶۰ جلسه از این دوره آموزشی بر روی مهارت های آزمون آیلتس شامل Reading ، Writing ، Listening ، Speaking خواهد پرداخت.

۳-فرایند های سنجش کیفیت آموزش در موسسه گاما

در این فرایند پس از آموزش هر مهارت ، آزمون های شبیه سازی آیلتس زیر نظر امتحان گیرنده اصلی آیلتس IELTS برگزار شده و زبان آموزان پیوسته در حال غربال می باشند.البته آزمون های کلاسی نیز بصورت هفتگی برگزار می شود.
متقاضیانی که به هر دلیل در هر کدام از مراحل موفق به عبور از سد آزمون های داخلی نشوند جهت بازآموزی مجددا در آن مهارت شرکت داده خواهند شد.

۴-آزمون جامع شبیه سازی آیلتس IELTS در موسسه گاما

در این آزمون که دقیقا مانند آیلتس IDP استرالیا برگزار میشود متقاضیان در شرایط شبیه سازی شده قرار گرفته و قبل از پرداخت هزینه آزمون نسبت به توانایی خود اطمینان پیدا میکنند.

توجه :
امکان ثبت نام در هر کدام ۴ مهارت اصلی(خواندن- نوشتن- گوش دادن- صحبت کردن) بصورت مجزا وجود دارد..

تماس با دپارتمان موسسه گاما  آیلتس جنوب :

۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶

۰۷۱۳۶۲۹۲۴۲۹

کارگاه های تخصصی آیلتس ( IELTS Workshop)

افزایش نمره آیلتس در هر مهارت کاری زمان بر بوده و نیاز به تمرین بسیار دارد (بطور میانگین هر یک نمره آیلتس دو ماه تمرین )

حال فکر کنید شما فقط در یک یا دو روز بتوانید یک نمره به یک مهارت خود بیافزایید!!

شاید این کار کمی اغراق آمیز به نظر برسد اما اگر مدرس شما یک امتحان گیرنده رسمی آزمون آیلتس باشد این حقیقتی است قابل تامل.
با توجه به تکنیکال بودن آزمون آیلتس اگر متقاضی نسبت به تیپ سوالات مطرح شده تسلط پیدا نماید و نحوه پاسخ را با شناخت قبلی مدیریت نماید میتواند نمره قبلی خود را براحتی بهبود دهد.
البته لازم به ذکر است که متقاضی باید قبل از این کارگاه ها دوره های آیلتس را سپری نموده یا دانشی زمینه ای از آیلتس را داشته باشد.

کارگاه تخصصی Writing-Task1- Academic در دو روز

ساختار بندی مربوط به TASK-1 را برای متقاضیان آکادمیک تشریح خواهیم نمود به نحوی که بتوانید در حداقل زمان، بیشترین پیشرفت را در مهارت تجربه کنید.

ساختار بندی کلی، گرامر و لغات مورد نیاز تشریح شده و سپس تکنیک های اساسی افزایش نمره شامل تکنیک های اعداد، زمان، روند ها و مقایسه ها مطرح خواهد شد و در نهایت به تفسیر نمودارهای دو و سه خطی خواهیم پرداخت.
طول دوره : دو روز و هر روز ۹ ساعت
هزینه : ۲۹۰ هزار تومان

کارگاه تخصصی Reading در یک روز

در این کارگاه تیپهای مختلف سوالات بررسی، تکنیکهای پیشرفت در این مهارت و نحوه موثر پاسخگویی به سوالات مطرح شده و سپس رایج ترین اشتباهات تکنیکی در مهارت reading یررسی خواهد شد.

طول دوره : یک روز ۹ ساعت

هزینه : ۱۹۰ هزار تومان

کارگاه تخصصی Writing-Essay Types:

زبان آموز با انواع Essay که در آزمون با ان مواجه خواهد شد آشنا شده و در هر نوع از Essay، نکات کلیدی و نحوه ایجاد ساختار را خواهد اموخت

آموزش دقیق کلیدی ترین نکات نوشتن یک پاراگراف ، آموزش جزء به جزء اجزای یک WRITING TASK2، آموزش با جزئیات ۴ نوع سوال رایج در IELTS و نحوه دقیق نوشتن آنها و مثالهای متنوع در این کارگاه مطرح میشود

طول دوره : یک روز ۹ ساعت

هزینه : ۱۹۰ هزار تومان

کارگاه تخصصی Writing-Task1- General Training یک روزه

در این کارگاه با انواع نامه ها آشنا خواهید شد و ساختار و نحوه نوشتن نامه های رسمی و غیر رسمی را خواهید شناخت و در نهایت اصطلاحات بسیار کاربردی در نامه نویسی IELTS ، از طریق تکنیک جمله نویسی سیکلی آموزش داده خواهد شد.

طول دوره : یک روز ۹ ساعت

هزینه : ۱۹۰ هزار تومان

– کارگاه تخصصی Writing-Task2:

یکی از سخت ترین بخش های آزمون آیلتس در طی سه روز تحلیل شده و متقاضی ۱۵۰ اصطلاح فوق العاده کاربردی را خواهد آموخت و ابزارهای ضروری writing برای بهبود coherence داده میشود

یادگیری تمام اصطلاحات و ایده های موجود برای تاپیک های بسیار رایج و همچنین استفاده از متد سیکلی لغات و جمله نویسی از دیگر بخش های این کارگاه میباشد.

 

موسسه گاما برگزار کننده دوره های گروهی و خصوصی و آنلاین آیلتس

جهت کسب اطلاعات بیشتر و زمان بندی کلاس ها

تماس بگیرید

شماره تماس موسسه گاما

۰۹۱۷۸۲۹۲۳۲۷

۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶

۰۷۱۳۶۲۳۲۳۹۴

0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن