ثبت نام آزمون آیلتس در شیراز

ثبت نام آزمون آیلتس در شیراز

آزمون آیلتس IELTS  آکادمیک و جنرال شهر شیراز در سال ۲۱۰۸ بصورت فصلی برگزار می گردد و هزینه ثبت نام آزمون آیلتس در شیراز حدود ۱۰۰ هزار تومان نسبت به سال قبل افزایش داشته است و موسسات برگزار کننده  معتبر آزمون  آیلتس IELTS را می توانید در این قسمت ببنید .

در ثبت نام دقیق باشید

در  نام نویسی و مراحل اولیه ثبتنام دقیق باشید چون افراد سودجوی زیادی هستند که با تبلیغات زیاد از قبیل ((مدرک آیلتس بدون آزمون ، آیلتس تضمینی بدون کلاس،خرید مدرک آیلتس و ….))  در اینترنت و فضای مجازی ، از موقعیت حساس  که در آن قرار دارید و نیازمندی شما به این مدرک،اقدام به فریب کاری و کسب درآمد میکنند لذا شما با مراجعه و تماس با موسسه گاما می توانید از  موسسات برگزارکننده معتبر در شیراز، زمان دقیق آزمون و نحوه ثبت نام مطلع شوید.

قبل از آزمون اصلی آیلتس،سطح خود را بسنجید.

ثبت نام آزمون آیلتس IELTS قسمت نهایی یا فاینال اخذ مدرک آیلتس می باشد، شما حتی با اینکه در زبان انگلیسی دانش بالایی داشته باشید،تضمین این نیست که حتما در آزمون نمره و سطح بالایی را خواهید گرفت،

بدلیل اینکه باید تکنیک های زبان انگلیسی و مهارت های مهم را در قسمت های چهارگانه زبان اعم از نوشتن،گوش دادن،خواندن وصحبت کردن را نیز فرا بگیرد.

لذا قبل از آزمون اصلی آیلتس یک آزمون آزمایشی آیلتس MOCK داده شود تا سطح خود را بسنجید و نهایتا در آزمون اصلی شرکت کنید و به نمره و سطح مورد نظر خود دست یابید .

موسسه گاما  با بهره گیری از اساتید صاحب سبک در امر آموزش تکنیک های آیلتس و همچنین طراحی دوره های مختلف  فشرده ، طولانی مدت و تضمینی دوره های خود اقدام به ثبت نام زبان آموز می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و زمان بندی کلاس ها

تماس بگیرید

شماره تماس موسسه گاما

برگزار کننده دوره های گروهی و خصوصی 

و آنلاین آیلتس

۰۹۱۷۸۲۹۲۳۲۷

۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶

۰۷۱۳۶۲۳۲۳۹۴

 

 

 

0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن