آموزش زبان روسیآموزشگاه زبان انگلیسی گاما

آموزش دوره پادفک روسی

چرا باید زبان روسی را یاد بگیریم؟

همه ما می دانیم با محدود شدن دایره فعالیت تجاری ایران و مشکلات ارزی بوجود آمده ، ایران و روسیه دو کشوری هستند که ارتباط تجاری خیلی خوبی دارند و روز به روز هم دارد بیشتر می شود در نتیجه یک انتخاب بسیار خوب برای زبان جدید هست.

همچنین کسانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های روس زبان را دارند، یادگیری زبان روسی می تواند به آنها کمک های زیادی  کند که مفصل در ادامه  به آن خواهیم پرداخت.

 

چگونه با یادگیری زبان روسی وارد دانشگاه های روسیه ( پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی) شویم؟

همه ما آرزوی رسیدن به یک جایگاه اجتماعی خوب و شغل پردرآمدی هستیم و در شرایط کنونی رشته های پزشکی و دندانپزشکی از پردرآمدترین شغل ها می باشد.از آنجایی که رقابت شدیدی برای ورود به این رشته ها در ایران بالاست گزینه ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی به آسانی امکان پذیر هست.

نزدیکترین و کم هزینه ترین کشور برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی بدون شک روسیه می باشد و بر اساس آخرین دستور العمل وزارت بهداشت برای تحصیل پزشکی در روسیه فقط به زبان روسی مورد تایید می باشد و متقاضیان تحصیل در کشور روسیه که قصد ورود به رشته های پزشکی دندانپزشکی و یا دارو سازی را دارند می بایست زبان روسی را فرا یگیرند.

پس باید زبان روسی رو یاد بگیرید و یک دوره کالج یا پادفک روسی که شامل زبان روسی + دورس زیست، شیمی و ریاضی به زبان روسی می باشد.و در آخر یک آزمون ورودی ازتون میگیرن و اگر زبان اوکی باشد وارد کورس اصلی دانشگاه می شوید و مشکل علمی رو شما ندارید همان درسهای رو که در دبیرستان و پیش دانشگاهی خواندیم خیلی قوی تر از درس های دبیرستان آنها هست در نتیجه خیلی جلوتر هستم و فقط باید پایه زبان روسی رو کار کنیم که موفقیت تان رو تضمین می کند.

چگونه می توان با یادگیری زبان روسی هزینه های تحصیل در روسیه را کاهش داد؟

 

دانشگاههای روسیه یک دوره یکساله بنام پادفک دارند که پس از گذراندن و قبولی در آن می توانید وارد دانشگاه شوید و در صورت عدم قبولی در آن مجوز ورود را به شما نمی دهند و شما علاوه بر تمام هزینه های که برای ورود به دوره پادفک و مخارج زندگی در طی این مدت، ناگزیر به برگشت به ایران هستید.

دوره پادفک پزشکی روسیه !

شما در واقع وارد یک مسابقه یکساله ( دوره پادفک پزشکی روسیه ) شده اید که جهت ورود به آن کلی هزینه پرداخت کردید و  برای اینکه برنده این مسابقه شوید نیاز به یادگیری زبان روسی قبل از اینکه وارد خاک روسیه شوید را دارید با این کار شما از رقبای خود چند گام جلوتر هستید.

از اینرو برای قبولی در آزمون پادفک و کاهش هزینه ها، موسسه گاما اقدام به طراحی دوره پادفک با همان استاندارد ها برای اولین بار در ایران کرده است.

راه حل موسسه گاما ( گـامـا) طراحی دوره فشرده آموزش زبان روسی بصورت کاملا کاربردی بهمراه آموزش اصطلاحات دورس زیست و شیمی و ریاضی.

این دوره برای شما دو تا سود تضمینی دارد :

اولا : کاهش هزینه ای که برای ورود به پادفک پرداخت می کنید شما بجای پرداخت هزبنه ۹ ماه ، هزینه ۵ ماه را پرداخت می کنید و ۴ ماه هم در هزینه دوره و هم هزینه زندگی در روسیه کاهش میدهید

دوما : شما در زمان هم صرف جویی می کنید زمانی که به هیچ وجه برگشت پذیر نمی باشد و سریع تر وارد دانشگاه می شوید. پس شانس قبولی بالاتری از رقبای خود دارید.

 

دوره کاربردی + پاتفک زبان روسی (زیست، شیمی، ریاضی ):

این دوره پرطرفدارترین دوره ارایه شده در دپارتمان روسی جنوب بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده می شوند.
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در کشور های روس زبان را دارند در این دوره شرکت میکنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری زبان روسی در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.
طول کل دوره: ۷۳ جلسه که به دو بخش کاربردی + اصطلاح شناسی  زیست و شیمی میپردازد (تعداد جلسات افزایش یافت)

بخش کاربردی:  ۵۰ جلسه به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) البته آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.
بخش پادفک: ۲۳ جلسه اموزش و تدریس دروس زیست ، شیمی و اناتومی  به زبان روسی ویژه افرادی که قصد تحصیل در خانواده رشته های پزشکی را دارند
مدرس : اساتید روس ( خانم نلیا مالیشکو  ، استاد ملایف ، استاد انا)
خوابگاه:
برای متقاضیان عزیزی که از سایر شهر های و استانها قصد شرکت در دوره های پادفک روسی را دارند خوابگاهایی نزدیک به مجموعه اموزشی گاما در نظر گرفته شده است.

 

دوره کاربردی ۳ ماهه زبان روسی

این دوره پرطرفدارترین دوره ارایه شده در دپارتمان روسی موسسه گاما بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده می شوند.
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در کشور های روس زبان مانند روسیه اوکراین بلاروس را دارند در این دوره شرکت می کنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری زبان روسی در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.
دوره کاربردی به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) پرداخته و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

طول دوره : ۴۵ جلسه (دو جلسه ۳ ساعته در هفته به مدت ۳ ماه)
مدرس : روس ( خانم نلیا مالیشکو ، خانم دینا نعیموا ، آقای ملاعف)

 

برگزار کننده دوره های گروهی و خصوصی و آنلاین زبان روسی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره های ذیل تماس بگیرید

دفتر تهران :

۰۲۱۹۱۰۰۲۳۴۹

۰۲۱۲۲۲۲۲۶۰۸

۰۹۱۲۰۶۳۷۵۹۷

دفتر شیراز :

۰۷۱۳۶۴۷۵۲۹۲

۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶

5/5 (1 دیدگاه)
5/5 (1 دیدگاه)
برچسب ها

نوشته‌های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن